NORDWOOD saetööstuste põhitoodanguks on saematerjal, mida pakume kodumaal ja eksportturgudel

ETTEVÕTTEST

NORDWOOD on kolme saetööstuse ühine kaubamärk, mille all turustame AS Viiratsi Saeveski, AS Viru-Nigula Saeveski ning AS Aegviidu Puit toodangut. Saematerjali toodame kohalikust põhjamaisest männi- ja kuusepalgist. Meie poolt toodetud saematerjali kasutatakse nii Eestis kui eksportturgudel ehituses kui ka toorainena nii mööbli-, pakendi- kui puidutööstustes. NORDWOOD kaubamärgi all toodetakse aastas 275 000 m3 saematerjali .
Saeveskite emaettevõtted on Eesti kapitalil põhinevad ja juba üle 25 aasta edukalt puidutööstusgruppidena tegutsenud RAIT AS ja LEMEKS AS,  kontsernides on kokku üle 1000 töötaja. Ettevõtted tegutsevad edukalt nii koduturul kui ka erinevatel turgudel Euroopas, Aasias, Venemaal, Austraalias. Puidutööstusgruppide tuntumateks kaubamärkideks on Raitwood, Parkwood, Palmako, Imprest, Pinest, AP Mets, Lemeks, Nordwood.

 

 

 

02.10-106

 

VÄÄRTUSED

Oma tegevuses peame oluliseks usaldusväärsust nii klientide, koostööpartnerite kui töötajate suhtes. See on ühtlasi aluseks meie toodangu stabiilsele kvaliteedile, innovatsioonile ja kliendikesksusele.

Oma töös taotleme parimat kvaliteeti, mille tagame kaasaegse tehnoloogia kasutamise ning oma tööle pühendunud oskusliku meeskonnaga. Peame oluliseks oma töötajate igakülgset arendamist ja väärtustamist, see võimaldab meil oma klientidele pakkuda neile sobivaimat toodangut.

Väärtustame ümbritsevat keskkonda ning peame oluliseks keskkonnasäästlikku mõtlemist. Oma tegevuses lähtume jätkusuutliku majandamise põhimõtetest.

Meie jaoks on oluline avatus uute ideedele ning innovaatilisetele lahendustele. Meie eesmärk on arendada kohalikul toorainel põhinevat tööstust, kasutades selleks kaasaegseid efektiivseid tehnoloogiaid.

AJALUGU

Kuigi saematerjali tootmisega on saetööstustes tegeletud juba üle 25 aasta, võib  NORDWOOD alguseks aga lugeda 2002. aastat, kui AS Rait ja AS Lemeks otsustasid luua ühise ettevõtte AS Viiratsi Saeveski, ostes Viljandimaal Vana-Võidus olnud saetööstuse varad. 2009. aastal liideti gruppi AS Aegviidu Puit ning 2012. aastal AS Viru-Nigula Saeveski.